Slush 2019 w Helsinkach z udziałem LOG Systems

Slush Helsinki 2019

W ostatnim czasie byliśmy na dwóch światowych konferencjach technologicznych, odwiedziliśmy San Francisco (TechCrunch Disrupt) oraz Lizbonę (WebSummit). Aktualnie uczestniczymy w ostatniej dla nas konferencji zagranicznej w tym roku – Slush. Wydarzenie odbywa się w dniach 21 – 22 listopada w centrum konferencyjnym Messukeskus w Helsinkach. 

Slush to wydarzenie, na którym nie brakuje ciekawych ludzi, założycieli i twórców związanych z technologią. Z niewielkiego, pod względem osób zgromadzenia, rozrosło się do serii wydarzeń organizowanych na całym świecie. Slush to ruch non-profit kierowany przez studentów, którego misją jest tworzenie i pomaganie następnemu pokoleniu przełomowych przedsiębiorców. Jego najistotniejszym działaniem jest zwiększenie wpływu startupów zajmujących się rozwiązywaniem najważniejszych problemów na świecie, dlatego jest to konferencja skierowana właśnie do tej grupy. Według informacji podanych na stronie przez organizatora, w wydarzeniu weźmie udział 25 tysięcy ciekawskich umysłów w tym: 3 500 startupów oraz 2 tysiące inwestorów.

Gośćmi wydarzenia byli: Kevin Lin (współzałożyciel Twitch), Alex Chung (założyciel Giphy), Sebastian Siemiatkowski (założyciel Klarna), Cameron Adams (założyciel i dyrektor produktu Canva); David Simas (Dyrektor w Obama Foundation).

Slush, Helsinki 2019
by: Slush Media, Slush 2019, Helsinki

Slush to dla nas kolejna okazja, nie tylko do wysłuchania porad i wiedzy przekazywanej przez najbardziej utalentowanych założycieli, ale także do podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami. Dzisiaj (22.11) mamy okazję zaprezentować swoje produkty w strefie dla startupów. Jest to dla nas szansa, żeby pokazać się szerszej publiczności oraz nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami.

“Slush jest kolejnym miejscem na mapie konferencji, na którym mamy przyjemność być. Takimi działaniami chcielibyśmy zaznaczyć swoją obecność wśród światowych producentów oprogramowania IT.” – mówi Alicja Zielińska, Kierownik działu marketingu w firmie LOG Systems.

Z relacją z Helsinek możecie zapoznać się na naszym Instagramie, gdzie na bieżąco informujemy o wydarzeniach, w których uczestniczymy.

Powiązane artykuły