Konferencja TechCrunch w San Francisco z udziałem LOG Systems

Rok 2019 jest dla nas rokiem olbrzymich zmian. Poza rozwojem produktów, w tym roku skupiamy się również na poszerzeniu grupy odbiorców oraz partnerów biznesowych poza granicami naszego kraju. W zeszły czwartek byliśmy obecni na targach IT Future Expo. Już dzień później szykowaliśmy się do wyjazdu na konferencję, odbywającą się w Stanach Zjednoczonych.

Od poniedziałku 2 października przedstawiciele naszej firmy uczestniczą w jednym z największych na świecie wydarzeń dotyczącym start-upów. TechCrunch Disrupt w San Francisco to kilkudniowa konferencja. Podczas jej trwania prezentowane są przełomowe technologie, a na scenie pojawia się mnóstwo znanych nazwisk ze świata mediów i rozrywki. 

TechCrunch jest wydawnictwem specjalizującym się w tematyce związanej z technologią. W zakres ich działalności wchodzą analizy biznesowe czy badanie postępujących trendów w dziedzinie technologii oraz ich wpływ na biznes. Konferencja TechCrunch Disrupt organizowana jest corocznie przez to wydawnictwo począwszy od 2011 roku.

Podczas tegorocznych targów poruszane są tematy związane z cyfrową przyszłością kina, coraz większą i szerszą personalizacją systemów oraz aplikacji. Pretekstem do rozmowy będzie również machine learning czy bezpieczeństwo w świecie digitalowym.

Uczestnikami konferencji TechCrunch są firmy takie jak: Microsoft, Google, Samsung czy Tesla. Podczas wydarzenia odbywa się wiele paneli dyskusyjnych. W tej edycji ich gośćmi są np. Mark Zuckerberg – przedsiębiorca i twórca Facebooka, Neal Mohan – dyrektor do spraw produktu w YouTube, czy Will Smith – aktor.

Bycie częścią tej konferencji jest dla nas szansą na poznanie najnowszych trendów w dziedzinie technologii, kontakt z inspirującymi osobami, czy poszerzenie swojej wiedzy. Uczestnictwo daje nam również okazję, by zaprezentować nasze produkty poza granicami Polski. Takie wydarzenia umożliwiają nam przygotowanie się na to, co obecnie jest standardem na rynku amerykańskim.

Targi TechCrunch trwają od 2 do 4 października. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, jak również naszego Instagrama, gdzie relacjonujemy, co dzieję się na konferencji!

Powiązane artykuły