Relacja z obchodów jubileuszu 10-lecia LOG Systems

23 października świętowaliśmy 10-lecie firmy LOG Systems. Obchody jubileuszu odbyły się w przepięknych salach hotelu Bellotto w Warszawie. Na uroczystości zjawili się klienci, partnerzy oraz najbliżsi współpracownicy.

Obchody jubileuszu rozpoczęły się częścią oficjalną, którą poprowadził Maciej Szynkarek – Dyrektor Działu Usług. Zaprezentowane zostały początki działaności firmy oraz jej rozwój przez minione 10 lat. Ciekawostki z życia firmy przeplatane były pokazem systemu od wersji 2.0, do obecnej wersji LOG 6.5.

Maciej Szynkarek opowiada o początkach LOG Systems
Rozwój oprogramowania w latach 2012 – 2018

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tego dnia odbyła się także oficjalna premiera najnowszego produktu spółki – systemu LOG Plus. Prezentację kontynuowali CEO firmy – Grzegorz Filarowski wraz z Product Managerem LOG Plus – Przemysławem Tomulikiem. Zebrani na uroczystości goście mieli okazję obejrzeć pokaz live aplikacji, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Prezes firmy ogłosił, że produkt będzie gotowy do sprzedaży jeszcze w tym roku, a dla dotychczasowych klientów przygotowana jest specjalna oferta promocyjna.

Prezes spółki Grzegorz Filarowski prezentuje najnowszy produkt – aplikację LOG Plus
Przybyli goście oraz pracownicy LOG Systems

Druga część wydarzenia była okazją do indywidualnych rozmów z przybyłymi gośćmi. Wspominano początki współpracy, udane projekty, a także trudne chwile.

Jubileusz 10-lecia spółki LOG Systems był nie tylko doskonałą okazją do podsumowań i zaprezentowania nowego oprogramowania LOG Plus, lecz przede wszystkim umożliwił podziękowanie klientom, partnerom oraz współpracownikom firmy, którzy są podstawą jej działaności.

Pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju firmy, jej produktów i usług. Minione 10 lat jest dla nas dobrą okazją do podsumowania doświadczeń i wiedzy zdobytej przez ten czas, a także do sporządzenia planów na przyszłość. Mamy nadzieję, że założone przez nas plany na najbliższe lata, będą realizowane w zgodzie z potrzebami klientów.

Powiązane artykuły