LOG Systems na targach IT Future EXPO

IT Future EXPO

Dnia 26 września 2019 roku nasza firma wzięła udział w targach IT Future EXPO, które odbyły się na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Warszawie. Jest to już siódma edycja spotkania dla czołówki branży polskiego IT.

Firmę LOG Systems podczas targów reprezentowali: 

  • Grzegorz Filarowski – Prezes zarządu;
  • Tomasz Bodetko – Dyrektor zarządzający;
  • Anna Chodun – Dyrektor sprzedaży;
  • Alicja Zielińska – Kierownik działu Marketingu;
  • Przemysław Tomulik – Project Manager.

Znaleźliśmy się wśród setki wystawców oraz byliśmy jednym z 25 prelegentów biorących udział w panelu prezentacyjnym. Z pewnością godne uwagi było wystąpienie prezesa naszej firmy – Grzegorza Filarowskiego. Podczas IT Future Congress zaprezentowaliśmy się w kategorii: Rozwiązania biznesowe, poruszając temat “Wzrostu roli systemów ITSM w działach biznesowych”. CEO spółki zaprezentował najważniejsze trendy na rynku systemów ITSM, jak również podkreślił ich istotną rolę w codziennym życiu organizacji.

Oczywiście przez cały czas trwania targów IT Future EXPO, na naszym stanowisku byli dostępni eksperci spółki LOG Systems. Była to także dobra okazja, by zapoznać się z naszą najnowszą ofertą produktową oraz informacjami na temat oprogramowania LOG Plus, którego premiera odbędzie się 23 października w Warszawie.  

Bez wątpienia był to dla nas zaszczyt, że mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również za rok.

Powiązane artykuły