Stanowisko pracy

Asystent/ Asystentka Sprzedaży i Marketingu

Miasto

Wrocław

Zadania do realizacji na stanowisku:

  • telefoniczne pozyskiwanie Klientów
  • przygotowanie ofert sprzedażowych
  • obsługa baz klientów, obsługa systemu CRM
  • wsparcie zadań Działu Handlowego w zakresie obsługi obecnych klientów firmy,
  • cykliczne badanie i raportowanie potrzeb klientów – mailowo i telefonicznie,
  • rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy poprzez informowanie o dostępnych ofertach i usługach,
  • wsparcie zadań Działu Marketingu w zakresie pozyskiwania do współpracy nowych klientów krajowych i zagranicznych,
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • aktywna postawa w nawiązywaniu nowych kontaktów handlowych,
  • wytrwałość w dążeniu do celu i nastawienie ‘can do’,
  • umiejętność planowania, ustalania priorytetów i pracy wielozadaniowej,
  • uczciwość i rzetelność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży IT,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji na poziomie działów zakupów/właścicieli firm/zarządów/dyrekcji,
  • doświadczenie w doradztwie technicznym oraz wdrażaniu nowych projektów.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie, które rośnie wprost proporcjonalnie do poziomu doświadczenia,
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta multisport, spotkania integracyjne, dużo słodyczy w kuchennych szafkach 😉
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym i niezwykle przyjaznym zespole,
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

Jesteś zainteresowany