Wspieramy młode talenty – Franciszek Hałatnik

Jako firma od kilku lat jesteśmy zaangażowani w działalność w obszarze sponsoringu, a projekty społeczne realizujemy lokalnie. Patronatem wspieramy głównie osoby z Wrocławia, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest obecnie wychowanie fizyczne, dlatego swoimi działaniami pragniemy wspierać rozwój właśnie tej dziedziny życia. Wierzymy, że nasz skromny wkład w jakiejś mierze wspiera rozwój sportu.

Mamy przyjemność współpracować z talentami, które swoją postawą prezentują wartości charakterystyczne dla spółki LOG Systems. Pragniemy promować rozwój, niestrudzoność oraz wytrwałość w dążeniu do celu. Takie cechy z pewnością opisują Franciszka Hałatnika, z którym kilka lat temu podjęliśmy współpracę i do dziś wspieramy jego osiągnięcia.

Kartingowe Mistrzostwa Polski 2020

Ambitny perfekcjonista

Franciszek Hałatnik to młody kierowca startujący w wyścigach kartingowych. Franek ma dopiero 12 lat, a od 5 roku życia bierze czynny udział w sporcie, jakim są wyścigi kartingowe. Już w roku 2013 zdobył 1 miejsce w kategorii Młodzik podczas prestiżowej imprezy Memoriału Edmunda Ratajczyka, który odbył się we Wrocławiu. Do jego kolejnych dużych sukcesów można zaliczyć tytuł II Wicemistrza Polski Młodzików oraz Mistrza Polski Młodzików w ROK Cup Poland 2017 w kategorii Baby ROK. Ponadto był uczestnikiem Orlen Verva Street Racing oraz Ptak Warsaw Moto Show. Dziś startuje we włoskich seriach wyścigowych oraz krajowych rozgrywkach pucharowych i Mistrzostwach Polski.

Więcej o młodym zawodniku można przeczytać na stronie halatnik.com.

Jesteśmy bardzo dumni z Franka, nieustannie mu kibicujemy, życzymy kolejnych dużych sukcesów i spełnienia marzeń!

Powiązane artykuły