Sylvain Analytics i LOG Systems utworzyły spółkę joint venture

LOG Systems już od kilku lat realizuje strategię globalizacji oferty firmy. Pod koniec ubiegłego roku uczestniczyliśmy w kilku zagranicznych konferencjach oraz nawiązaliśmy interesujące kontakty biznesowe. Nasza aktywność doprowadziła do rozpoczęcia strategicznej współpracy z amerykańską firmą Sylvain Analytics, która świadczy od wielu lat usługi doradcze w zakresie transformacji biznesowej, w tym także Cyber Security.

Efektem trwających od czerwca 2019 roku rozmów i negocjacji jest wspólne przedsięwzięcie w postaci stworzenia nowej spółki pod nazwą SAILOG LLC.

Firma została zarejestrowana w Nevadzie, a jej główną misją jest realizacja kontraktów na rzecz rządu Stanów Zjednoczonych.
Taka forma współpracy względem tak dużej gospodarki pozwolą nam wnikliwie zbadać potrzeby rynku USA oraz jeszcze lepiej dopasować nasze produkty do ogólnej misji ich globalizacji.

Jesteśmy bardzo dumni z tego kroku oraz nie możemy doczekać się pierwszych realizacji. Mamy świadomość, że jest to bardzo duża zmiana w dotychczasowym modelu funkcjonowania naszej firmy, a jednocześnie ogromna szansa na międzynarodowy rozwój

– mówi Grzegorz Filarowski, prezes LOG Systems

Powiązane artykuły