Rebranding LOG Systems – nowa identyfikacja wizualna

Nadchodzące 10-lecie spółki, prężny jej rozrost, jak i rozwój produktu, sprawiły że zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie rebrandingu LOG Systems, czyli nowej identyfikacji wizualnej. Wprowadzenie nowej strony korporacyjnej ma na celu przede wszystkim oddzielenie bieżących spraw spółki od naszego produktu flagowego.

Nowe logo spółki

Barwy użyte w nowym logo nawiązują do poprzedniej kolorystyki firmy – koloru fioletowego. Jednak w obecnej wersji dołożyliśmy dodatkowe dwa odcienie, które odnoszą się do produktów spółki LOG Systems. Nie tylko kolorystyka nawiązuje do produktów, również samo logo z nimi koresponduje. Kwadraty symbolizujące LOG oraz FlowBoard, jak warstwy nachodzą na siebie, wywierając wpływ na firmę LOG Systems. Kolor pomarańczowy znajdujący się na górze sygnetu, symbolizuje oprogramowanie LOG i staje się zarazem charakterystycznym dla niego odcieniem. Natomiast u podstawy mieści się kwadrat w kolorze niebieski, będący odbiciem produktu, jakim jest FlowBoard.

Rebranding oprogramowania LOG

Zmiany wizualne zaszły również w obszarze systemu LOG. Jak już wspominaliśmy wcześniej wraz ze zmianami rebrandingowymi, wprowadzamy zmianę nazwy oprogramowania na LOG. Znak firmowy obecnie charakteryzuje się strzałką, które były szczególne dla poprzedniej formy logo. Ikona została jednak uproszczona i pozostaje w kolorystycznej symbiozie z numerem wersji systemu. Logo zyskało nową, energetyczną barwę, jak również bardziej nowoczesny wygląd. Liczba znajdująca się po nazwie systemu będzie zmieniana wraz z każdą, nową wersją oprogramowania oddaną do użytku.

Rebranding aplikacji FlowBoard

Drobny refreshing przeszedł również znak firmowy Flowboard. Są to zaledwie zmiany kosmetyczne, które wynikają z chęci uspójnienia produktu z wizerunkiem jej producenta.

Podsumowanie

Mamy ogromną nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany, zostaną przyjęte przez Państwa w sposób pozytywny. Cieszymy się, że możemy się rozwijać, prężnie rosnąć i odcisnąć się na kartach historii systemów do zarządzania zasobami IT. Pracujemy nad tym, by dać Państwu jak najlepszy produkt, za którego produkcją stoją ludzie pełni pasji i zaangażowania. Dla nas ten rebranding jest również czasem do podsumowania swoich osiągnięć i przygotowania się na to, co czeka nas w przyszłości.

Powiązane artykuły