Jubileusz firmy LOG Systems

10 jubileusz LOG Systems

W 2019 roku obchodzimy jubileusz 10-lecia naszej firmy. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu spółki oraz rozwoju produktu LOG.

Na przestrzeni tych dziesięciu lat zaszło wiele zmian w firmie, produktach i oferowanych usługach. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, wiedzę praktyczną jak i techniczną, powiększyliśmy zespół oraz zmieniliśmy siedziby. Jedna rzecz pozostała jednak niezmienna – chęć rozwijania się. Na początku naszej drogi jasno określiliśmy plan, dzięki któremu byliśmy w stanie zrealizować wyznaczone przez nas cele.

W 2004 roku wyprodukowaliśmy pierwsze oprogramowanie do audytowania licencji, dwa lata później zaczęliśmy pracę nad naszym flagowym produktem LOG. Oprogramowanie na przestrzeni trzynastu lat rozwinęło się, zyskując nowe funkcje. Wiemy, że to rynek definiuje potrzeby względem produktów, wobec czego staramy się podążać za trendami technologicznymi. Równie ważne są dla nas sugestie i oczekiwania klientów, dlatego zależy nam, by wdrażać w naszych produktach funkcje, które spełnią ich oczekiwania. Aktualnie pracujemy nad nowym rozwiązaniem (premiera jesienią), które z pewnością zadowoli wymagających użytkowników.

Jubileusz 10-lecia firmy traktujemy jako stosowny czas, do tego aby podsumować dotychczasowe działania, by świętować sukcesy i wynieść wnioski z niepowodzeń. Dziesięciolecie uznajemy za początek nowej drogi, zarówno dla spółki, jak i dla produktu. Dlatego też dziś oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę korporacyjną.

Z tego miejsca pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy są z nami w tym szczególnym czasie. Naszym Klientom oraz Partnerom za długie lata współpracy. Wszyscy po części jesteśmy odpowiedzialni za sukces firmy LOG Systems!


Powiązane artykuły