Stanowisko pracy

Specjalista ds. wsparcia użytkowników

Miasto

Wrocław

W LOG Systems stawiamy na kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Rozwijamy się dzięki skutecznym działaniom i odwadze w podejmowaniu nowych inicjatyw.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. wsparcia użytkowników w Dziale Wsparcia Technicznego – praca we Wrocławiu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące wsparcie użytkowników systemów produkowanych przez LOG Systems.
  • Koordynowanie zgłoszeń, których obsługa jest podzielona między różne zespoły wsparcia.
  • Obsługa systemu ticketowego.
  • Pomoc użytkownikom zdalnie i on-site.
  • Monitorowanie czasu obsługi zgłoszeń, a w przypadku jego przekroczenia, podejmowanie odpowiednich kroków.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie technicznie.
  • Bardzo dobra znajomość Excel’a.
  • Znajomość składni SQL.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów.
  • Umiejętność współpracy z zespołami deweloperskimi oraz przedstawicielami biznesowymi.
  • Chęć rozwoju i dbałość o podnoszenie swoich kwalifikacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Nieformalne warunki pracy, w tym brak korporacyjnej biurokracji.
  • Dostęp do świadczeń typu Multisport i prywatna opieka medyczna.
  • Praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Wrocławia.
  • Przyjazne środowisko, w którym doceniane będą Twoje pasje i zaangażowanie.
  • Ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju.

Jesteś zainteresowany