Stanowisko pracy

Specjalista ds. Marketingu Produktu IT

Miasto

Wrocław

Do Wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. marketingu produktu IT. Jesteśmy producentem autorskiego oprogramowanie klasy B2B, z silną pozycją na rynku polskim, a także w trakcie realizacji planów ekspansji na rynki zagraniczne.

 Produkt – LOG Plus – to nowoczesna aplikacja webowa oparta o najnowsze technologie. Filozofia produktu oparta jest na dwóch wskaźnikach: smart and easy-to-use. Stawiamy na inteligencję i możliwości techniczne oraz design i użyteczność, tak aby aplikacja pozwalała realizować złożone zadania w prosty sposób.

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem, chcące rozwijać swoje umiejętności zawodowe we współpracy z zespołem specjalistów, w pracy nad profesjonalnym software dla IT.

Zadania na stanowisku

  • Tworzenie i aktualizacja (także nadzór) dokumentacji szczegółowego opisu funkcjonalnego systemu oraz bazy wiedzy dla użytkowników.
  • Przełożenie strategii produktowej na jasno określone, mierzalne cele,
  • Ścisła współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży, w celu definiowania grupy odbiorców, współorganizacji kampanii marketingowych, definiowania KPI, tworzenia materiałów promocyjnych, a także aktualizacji cennika i parametrów licencjonowania produktu.
  • Współtworzenie narzędzi produktowo – marketingowych wspierających proces sprzedaży.
  • Współpraca z Project Managerami, uważne śledzenie postępu rozwoju produktu i funkcji, w celu zapewnienia terminowości zaplanowanych działań, ich jakości i budżetu.
  • Bycie „twarzą produktu” – prezentowanie oprogramowania na webinarach, targach i konferencjach oraz w kanałach social media i prasy branżowej.
  • Bieżące monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • +2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze Business Intelligence, Product Management, lub Marketingu i Sprzedaży w branży IT,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, w tym płynny angielski biznesowy, minimum poziom C1,
  • Wiedza z obszaru systemów informatycznych,
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętności w zakresie pakietu MS Office,
  • Umiejętność przekładania funkcjonalności systemu na język korzyści biznesowych,
  • Umiejętność pracy w multidysyplinarnym zespole i na rynku międzynarodowym,
  • Ustalanie odpowiednich priorytetów, planowanie, delegowanie zadań.

Mile widziane

  • Znajomość praktyk Digital Marketing i PR,
  • Znajomość metodyki ITIL / SAM / GDPR,
  • Znajomość systemów klasy ITSM,
  • Prawo jazdy kat.B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Znaczącą rolę w tworzeniu i realizacji strategii produktu i spółki,
  • Czynny udział w realizacji strategii ekspansji na rynek międzynarodowy,
  • Sprzęt służbowy (laptop, smartfon),
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia z możliwością pracy zdalnej,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Pakiety sportowe i medyczne.

Jesteś zainteresowany