Stanowisko pracy

Specjalista ds. analizy baz i pozyskiwania klientów B2B

Miasto

Wrocław

Do Wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. analizy baz i pozyskiwania klientów B2B. Jesteśmy producentem oprogramowania do zarządzania zasobami IT, z silną pozycją na rynku polskim, a także w trakcie realizacji planów ekspansji na rynki zagraniczne. Zapraszamy osoby chętne do rozwoju w obszarze analizy danych biznesowych na potrzeby kampanii marketingowych i sprzedażowych.

Zadania na stanowisku

  • wsparcie działu marketingu i sprzedaży poprzez aktywne poszukiwanie nowych klientów B2B,
  • budowania profilowanych baz klientów B2B do lejka sprzedażowego w oparciu o zaplanowane kampanie sprzedażowe,
  • analiza i raportowanie danych z systemu CRM,
  • utrzymanie higieny bazy danych.

Oczekiwania

  • podstawowa znajomość pakietu Office, szczególnie Excel,
  • podstawowa znajomość systemu CRM,
  • umiejętność analizowania danych i prezentowania wyników,
  • rozliczanie na bazie ustalonych celów (KPI),
  • wytrwałości w dążeniu do celu i nastawienia ‘can do’,
  • umiejętności planowania, ustalania priorytetów.

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu baz kontaktów B2B,
  • znajomość Microsoft Dynamics 365 lub inny system CRM.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Pakiety sportowe i medyczne,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jesteś zainteresowany