Stanowisko pracy

Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy

Miasto

Wrocław

OPIS STANOWISKA

Firma LOG Systems stawia przede wszystkim na kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz się z nami rozwijać i budować nową przyszłość to zapraszamy do aplikowania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Analityk Biznesowo-Systemowy do pracy we Wrocławiu.

GŁÓWNE ZADANIA

  • Przygotowywanie analiz wymagań klientów,
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnej dla zespołu deweloperskiego na podstawie wymagań klientów i udziałowców projektu,
  • Udział w procesie projektowania interfejsu użytkownika.

OCZEKIWANE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego (lub podobnym) przy rozwoju lub wdrożeniach oprogramowania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana wiedza w zakresie notacji UML i BPMN, metodyki ITIL, oprogramowania Enterprise Architect.

OFERUJEMY

  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego, przejmowanie odpowiedzialności za dodatkowe zadania,
  • Zarobki adekwatne do doświadczenia, odpowiedzialności i efektów pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Benefity (LuxMed i MultiSport).

Jesteś zainteresowany