Stanowisko pracy

Marketing Manger

Miasto

Wrocław

Do Wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osoby na stanowisko Marketing Manager. Jesteśmy producentem i dystrybutorem autorskiego oprogramowanie kierowanego do działów IT. Spółka ma silną pozycją na rynku polskim, aktualnie jesteśmy w trakcie realizacji planów ekspansji na rynki zagraniczne.

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem, chcące rozwijać swoje umiejętności zawodowe we współpracy z zespołem specjalistów, w pracy nad profesjonalnym software dla IT.

Zadania na stanowisku

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej naszej firmy;
  • Tworzenie i prowadzenie regularnych promocji/ kampanii reklamowych w celu generowanie leadów B2B;
    • Tworzenie planu kampanii, celu i budżetu w tym estymacja kosztów i przychodów;
    • Monitorowanie kampanii i analiza wskaźników marketingowych;
    • Przygotowywanie raportów z wynikami kampanii i propozycjami działań, które mogłyby je poprawić;
  • Współpraca z zespołem sprzedaży i wspieranie jego działalności;
  • Współpraca z zewnętrznymi wykonawcami, raportowanie i rozliczanie ich pracy;
  • Nadzór nad pracą zespołu marketingu i pilnowanie terminów realizacji zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem;
  • Koordynowanie i tworzenie treści do materiałów marketingowych;
  • Koordynacja procesu wydawniczego aktualizacji nowej wersji oprogramowania LOG Plus;
  • Budowanie i zarządzanie obecnością firmy w mediach społecznościowych m.in. Facebook, Linkedin i innych;
  • Organizacja wydarzeń firmowych (webinary, prezentacje, eventy) oraz koordynacja udziału firmy na targach i konferencjach (w tym zagranicznych);
  • Zarządzanie i rozwój stron www (CMS WordPress, Elementor PRO);
  • Kontakt z klientami spółki w celu publikacji referencji i/lub case study;

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość narzędzi CRM i procesu sprzedaży (lejek sprzedaży);
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2/C1;
  • Obsługa platform i narzędzi performance marketingu, takich jak Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager, WordPress, GetResponse (lub inna platforma mailingowa);
  • Bardzo dobra obsługa narzędzi Microsoft Office: Word, Excel oraz Keynote/PowerPoint
  • Kompetencje w zakresie zarządzania zadaniami i czasem pracy zespołu;
  • Silne umiejętności analityczne i komunikacyjne (zarówno werbalne, jak i pisemne);
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii dla docelowych odbiorców;

Mile widziane

  • Doświadczenie w IT i/lub pracy z klientami z sektora IT;
  • Doświadczenie w koordynacji projektów unijnych np. Go to Brand;
  • Znajomość zagadnień z obszaru IT Asset Management, IT Service Management, Data Protection, GDPR;

Oferujemy

  • Umowę o pracę / kontrakt B2B (widełki: 7 000 – 11 000 zł brutto / miesiąc)
  • Znaczącą rolę w tworzeniu i realizacji strategii produktu i spółki;
  • Czynny udział w realizacji strategii ekspansji na rynek międzynarodowy;
  • Wyjazdy na targi i konferencje branżowe, w tym zagraniczne;
  • Sprzęt służbowy (laptop, smartfon);
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia (Ślężna Park) z możliwością pracy zdalnej;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Pakiety sportowe i medyczne;

Jesteś zainteresowany