Stanowisko pracy

Asystent/ka Sprzedaży i Marketingu

Miasto

Wrocław

aktualizacja: 13 luty 2020

Do Wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki/Asystenta Sprzedaży i Marketingu. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim chęci do nauki oraz predyspozycji do swobodnego kontaktu z klientami B2B.

Zadania na stanowisku

  • wsparcie zadań Działu Handlowego w zakresie obsługi obecnych klientów firmy,
  • cykliczne badanie i raportowanie potrzeb klientów,
  • rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy poprzez informowanie o dostępnych ofertach i usługach,
  • wsparcie zadań Działu Marketingu w zakresie pozyskiwania do współpracy nowych klientów krajowych i zagranicznych,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Oczekujemy

  • aktywnej postawy w nawiązywaniu nowych kontaktów handlowych,
  • wytrwałości w dążeniu do celu i nastawienia ‘can do’,
  • umiejętności planowania, ustalania priorytetów i pracy wielozadaniowej,
  • uczciwości i rzetelności,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży IT,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji na poziomie działów zakupów/właścicieli firm/zarządów/dyrekcji,
  • doświadczenie w doradztwie technicznym oraz wdrażaniu nowych projektów.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity (Lux Med, Multisport),
  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy po okresie próbnym uzależniony od osiąganych wyników,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Jesteś zainteresowany